Warning: Declaration of Database::query($sql) should be compatible with mysqli::query($query, $resultmode = NULL) in /usr/home/foxfoto/domains/mitakon.pl/public_html/application/model/Database.class.php on line 263 Nowa wersja obiektywu Mitakon Speedmaster 35mm f/0.95 | Mitakon

Nowa wersja obiektywu Mitakon Speedmaster 35mm f/0.95

Dystrybutor marki Mitakon - firma Foxfoto informuje o nowej wersji obiektywu Zhongyi Mitakon Speedmaster 35mm f/0.95, który pojawi się na rynku polskim w lutym br.

Nowy model ma poprawioną konstrukcję optyczną, dzięki czemu wzrośnie rozdzielczość obiektywu, poprawi się praca pod światło, oraz będą zminimalizowane aberracje chromatyczne. Obiektyw sprawdzi się doskonale przy słabym świetle i pozwoli uzyskać dużą głębię ostrości. Mitakon 35mm f / 0.95 II dostępny będzie z mocowaniami Sony E, Fuji X. Na konstrukcję optyczną składa się 11 elementów optycznych połączonych w 8 grup.  Aż sześć soczewek to szkła o ultra niskiej dyspersji (ED) . Dzięki temu obiektyw charakteryzuje się niską aberracja chromatyczną, świetna ostrością i wysokim kontrastem.

Nowa wersja trzydziestki piątki to połączenie jasnego, szybkiego i wszechstronnego obiektywu pozbawionego chorób wieku dziecięcego, który idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych i do kreatywnej kontroli ostrości.

Połączenie ponadprzeciętnej jasności oraz wyśmienitych własności optycznych, czyni z Mitakona Speedmaster 35 mm f/0,95 II doskonałe narzędzie do pracy w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. 9 listków przysłony zapewnia piękne rozmycia, dotychczas trudne do osiągnięcia przy użyciu aparatów wyposażonych w matryce APS-C.

Metalowy korpus obiektywu został wyposażony w zarówno w skalę ostrości jak i w skalę głębi ostrości. Ułatwia to manualne ostrzenie.