Warning: Declaration of Database::query($sql) should be compatible with mysqli::query($query, $resultmode = NULL) in /usr/home/foxfoto/domains/mitakon.pl/public_html/application/model/Database.class.php on line 263 O firmie | Mitakon

O firmie

Obiektywy Mitakon powstają w fabrykach wiodącego chińskiego producenta optyki Shenyang Zhongyi Optical and Electronic Company (ZY Optics).

W ZY Optics wierzymy, że innowacyjność projektów idąca w parze z bezkompromisową jakością wykonania to jedyna droga do sukcesu.

Firma ZY Optics powstała w 1984 roku, jako wynik współpracy japońskich i chińskich inżynierów specjalizujących się w projektowaniu najwyższej klasy optyki. 30 lat doświadczeń zaowocowało wieloma innowacyjnymi produktami.

Obiektywy Mitakon charakteryzują się świetnymi parametrami i najwyższej jakości wykonaniem. Każdy element optyczny podlega indywidualnej kontroli.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zespołem doświadczonych inżynierów. Nasze elementy optyczne produkowane są z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Do obróbki stosujemy sprowadzone z Japonii,  sterowane numerycznie tokarki. Proces szlifowania i polerowania na zimno odbywa się również na najwyższej jakości japońskich urządzeniach.